Iné cukor do cesta je ľahko rozpustný vo vode a má vysokú sladivosť. Je vhodný pre prípravu ako kysnutých ciest, tak piškótových a tortových korún. Má vlastnosť, že podporuje kysnutie, zvyšuje mäkkosť i trvanlivosť hotových výrobkov a používa sa tiež do tureckého medu.
Balenie obsahuje: 1 kg
cukor, voda
| Energetická hodnota kJ | 1309 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 312,8 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 77 g |
| - z toho cukry | 77 g |
| Bielkoviny | 0 g |
Česká republika
| Farba | biela |
| Kategória: | Curk a sladidlá |
| Výrobca | Monaco |
| EAN | 8595628816338 |
| Kód produktu | lapin81.1 |